Nasza oferta!

SKUTERY WODNE MIELNO

Skutery wodne to od wielu lat jedna z najchętniej wybieranych atrakcji wśród miłośników sportów wodnych. Są nie tylko wygodne w obsłudze i łatwe w prowadzeniu, ale także rozwijają duże prędkości, dzięki czemu gwarantują potężną dawkę emocji i adrenaliny. W naszej wypożyczalni Skutery wodne Mielno oferujemy nowoczesne, a przy tym bezpieczne i sprawdzone sprzęty, na których każdy będzie bawić się doskonale! Dla nadmorskich turystów przygotowaliśmy opcję wynajmu skutera wodnego Sea-Doo Spark oraz Yamaha EX Deluxe, łodzi motorowej RiB, a także przejażdżki na bananie.

Modelem, który od lat cieszy się dużą popularnością wśród fanów szybkiej jazdy wodnej jest jednoosobowy skuter wodny Sea-Doo Spark 130 HP, którym można pływać po całym jeziorze Jamno. Co ważne, każda przejażdżka odbywa się pod okiem doświadczonego instruktora, dzięki czemu nasi klienci mogą czuć się naprawdę bezpiecznie. Wszystkie urządzenia, jakie oferujemy, są w bardzo dobrym stanie technicznym i świetnie sprawdzają się podczas jazdy rekreacyjnej, jak również podczas rozwijania większych prędkości.Skuter wodny Sea-Doo Spark wynajem – cennik

W naszej wypożyczalni Skutery wodne Mielno dbamy przede wszystkim o bezpieczeństwo osób, które decydują się na skorzystanie z naszych usług. W związku z tym koszt wynajmu skutera wodnego Sea-Doo Spark obejmuje nie tylko samą przejażdżkę, ale także opiekę certyfikowanego instruktora, który nadzoruje cały rejs oraz wynajem akcesoriów dodatkowych, w tym kamizelki ratunkowej, pianki i kasku ochronnego. W zależności od długości przejażdżki koszt wynajmu wynosi: 170 zł za 15 minut, 300 zł za 30 minut oraz 550 za godzinę pływania po jeziorze przez jedną osobę.

Co ważne, w cenę wynajmu skutera wodnego Sea-Doo Spark wliczony jest koszt paliwa niezbędnego do korzystania ze skutera na czas najmu. Dodatkowym kosztem jest kaucja zwrotna w wysokości 500 zł, która opłacana jest gotówką, a po zwrocie skutera i sprawdzeniu jego stanu technicznego jest zwracana klientowi.Wynajem skutera wodnego Sea-Doo Spark - jak zarezerwować pojazd na naszej stronie?

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, wprowadziliśmy na naszej stronie internetowej system rezerwacji online naszych sprzętów wodnych. Dzięki temu każdy może wynająć skuter wodny Sea-Doo Spark w dogodnym dla siebie terminie bez obaw o to, że ktoś inny będzie z niego korzystał w tym samym czasie. Cały proces rezerwacji jest niezwykle prosty i wiąże się z wykonaniem zaledwie kilku kroków.

Po pierwsze, zaznaczamy liczbę osób, które będą brały udział w przejażdżce, po czym wybieramy termin i przedział czasowy, jaki nas interesuje. Następnie uzupełniamy formularz z danymi osobowymi i przechodzimy do płatności za rezerwację. W ten sposób możesz mieć pewność, że skuter wodny będzie czekał na Ciebie. Przed Tobą wspaniała przygoda, dzięki której urlop nad morzem pozostanie w Twojej pamięci na długi czas!Ile kosztuje wynajem skutera wodnego Yamaha EX DeLuxe?

Jazda skuterem wodnym, pomimo że jest bezpieczniejsza od jazdy motocyklem, wciąż zaliczana jest do sportów ekstremalnych. Dlatego też duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo naszych klientów, którzy wynajmując skuter, zawsze pływają pod czujnym okiem doświadczonego instruktora. Usługa opieki instruktora wliczona jest w cenę wynajmu skutera wodnego, która jest zróżnicowana w zależności od czasu wynajmu (15 minut, 30 minut lub 1 godzina) oraz liczby osób, które będą korzystać z jednego skutera. Wynajem skutera wodnego Yamaha na 15 minut kosztuje zatem od 170 zł do 650 zł.

Warto zaznaczyć, że do ceny wynajmu skutera wliczony jest także koszt paliwa niezbędnego do korzystania z pojazdu, a także koszt wypożyczenia akcesoriów ochronnych, w tym kamizelki ratunkowej, pianki oraz kasku. Co więcej, wynajmując skuter wodny Yamaha, klienci mają obowiązek opłacenia w formie gotówki kaucji zwrotnej w wysokości 500 zł.Wynajem skutera wodnego Yamaha przez Internet – zobacz, jakie to proste!

Wybierasz się na wakacje w Mielnie i chcesz zarezerwować skuter wodny Yamaha EX DeLuxe już teraz? Możesz to zrobić za pomocą naszego formularza rezerwacyjnego dostępnego na stronie internetowej. Wystarczy, że wybierzesz atrakcję, która Cię interesuje, a następnie zaznaczysz liczbę osób, które będą z niej korzystać, pożądany termin oraz przedział czasowy. System wskaże Ci koszt całkowity i poprosi o uzupełnienie danych kontaktowych i opłacenie rezerwacji. To wszystko!

Chcesz przeżyć przygodę swojego życia? Skorzystaj z naszych atrakcji, które będą na Ciebie czekać nad jeziorem Jamno, na terenie dwóch naszych obiektów: HT Houseboats oraz Herbals&SPA. Przyjedź do Mielna i ciesz się niezapomnianymi chwilami nad Bałtykiem!Galeria

5/5

Polecam! Przemiła obsługa. Emocje nie do opisania, mój chłopak był bardzo zadowolony z niespodzianki 🙂

Patrycja W

5/5

Będąc tak blisko jeziora chcieliśmy spróbować wszystkiego. Domki na plaży i w drzewach dają możliwość wypożyczenia skuterów wodnych. Pierwszy raz jeździłam takim skuterem. Było wspaniale. Polecam wypożyczenia takiego skutera wodnego.

Anna W

5/5

Młodzi ludzie na obsłudze, pełen luz, pełna profeska, sprzęt bardzo dobry, zadbany. W pełni zasłużone 5 gwiazdek

Radosław P