Skutery na wynajem

Planujesz niezapomnianą przygodę na jeziorze? Nasze rejsy statkiem z muzyką na żywo to doskonały wybór! Zapraszamy na wyjątkowe wyprawy, podczas których zrelaksujesz się, podziwiając malownicze widoki i słuchając szant oraz muzyki morskiej na żywo. Szczególnie polecamy rejsy o zachodzie słońca, które dostarczą niesamowitych wrażeń i zostaną w pamięci na długo.

GODZINY: 19:00 – 21:00 (pływamy w lipcu i sierpniu w każdą niedzielę, poniedziałek, wtorek i czwartek)

Czas trwania: 2 – 2,5h

Statek Mila

Statek Koszałek

Rejs statkiem (do 50 os.)
Dzieci do 3 roku życia - bezpłatnie​
Dzieci (4 - 12l. ) - 69 zł
Dzieci 12+ i dorośli - 99 zł
Grupy dorosłych min. 20 osób - 89 zł

Romantyczne chwile

Urodziny

Panieński lub kawalerki

Rocznicę

Rejsy na zachód słońca

Nasze rejsy na zachód słońca to prawdziwa uczta dla zmysłów. Rozpoczynają się w godzinach popołudniowych, kiedy słońce zaczyna chylić się ku horyzontowi. Wtedy jezioro nabiera niezwykłych kolorów, a szanty śpiewane na żywo dodają temu widowisku niesamowitej głębi. To idealny sposób na zakończenie dnia i rozpoczęcie wieczoru w wyjątkowym stylu.

Rezerwacja i informacje

Aby zapewnić sobie miejsce na pokładzie, zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji. Szczegółowe informacje na temat terminów rejsów, cen oraz dostępnych opcji znajdziecie na naszej stronie internetowej. Organizujemy również rejsy dla grup oraz specjalne wydarzenia tematyczne.

5/5

Ich empfehle! Nette Bedienung. Unbeschreibliche Emotionen, mein Freund hat sich sehr über die Überraschung gefreut 🙂

Patrycja W

5/5

Da wir so nah am See waren, wollten wir alles ausprobieren. Häuser am Strand und in Bäumen bieten die Möglichkeit, einen Jetski zu mieten. Es war das erste Mal, dass ich so einen Roller gefahren bin. Es war toll. Ich empfehle, einen solchen Jetski zu mieten.

 

Anna W

5/5

Junge Leute im Service, voller Leichtigkeit, voll bekennend, sehr gute Ausstattung, gepflegt. Voll verdiente 5 Sterne

 

Radosław P