Skutery na wynajem

Zaplanuj wyjątkową przygodę na Jeziorze Jamno w Mielnie dzięki naszej wypożyczalni łodzi! Oferujemy różnorodność opcji, które zapewnią Ci niezapomniane doświadczenia na wodzie.

Zapraszamy Cię na emocjonujący rejs motorówką typu RIB, idealny dla grup do 4 osób. Wypożycz także nasze nowoczesne, elektryczne party boaty, które pomieszczą nawet do 8 osób! Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, paliwo jest wliczone w cenę.

Jako największa wypożyczalnia na wybrzeżu, gwarantujemy Ci niezapomnianą dawkę adrenaliny. Odkryj piękno Jeziora Jamno, eksplorując je z naszymi łodziami, i poczuj radość z każdej chwili spędzonej na wodzie.

Nie czekaj dłużej! Dołącz do naszej przygody już dziś i pozwól nam zapewnić Ci niezapomniany dzień pełen emocji na wodzie. Z nami Twój czas na jeziorze będzie wyjątkowy!

Rejs pontonem RIB (do 4 os.)
30 min. - 250 zł
1 h - 400 zł
2 h - 750 zł
Party boat (cena w zależności od liczby osób - do 8 osób)
30 min. - od 200zł
1h - od 300zł
Rejs motorówką (do 5 os.)
30 min. - 280 zł​
1 h - 450 zł
2 h - 800 zł

Powitalny kieliszek lub butelkę prosecco

Bukiet czerwonych róż

Balony w kształcie serc wypełnionych helem

Deska regionalnych serów

Romantyczne chwile

Urodziny

Panieński lub kawalerki

Rocznicę

Rejs pontonem typu RIB do 4 os.

Nasza wypożyczalnia oferuje możliwość przejażdżki tego dynamicznego sprzętu dla grupy do 4 osób. Z naszą motorówką RIB możesz doświadczyć prędkości nawet do 55 km/h, co zapewni Ci niezapomniane wrażenia na wodzie.

W cenie wynajmu zawarte jest paliwo, dzięki czemu możesz cieszyć się pełną swobodą i przygodą bez dodatkowych kosztów. Jako największa wypożyczalnia na wybrzeżu, zapewniamy nie tylko wysokiej jakości sprzęt, ale także profesjonalną obsługę, która sprawi, że poczujesz dreszczyk adrenaliny w każdej chwili. Odkryj piękno Jeziora Jamno w dynamiczny sposób, przeżywając ekscytujący rejs z naszą motorówką RIB.

Rejs elektrycznym party boat

Zaplanuj wyjątkowe wydarzenie na wodzie z naszym elektrycznym party boatem! Nasza wypożyczalnia oferuje możliwość wynajęcia tego wyjątkowego sprzętu, który pomieści nawet do 8 osób. Elektryczny party boat został wyposażony w wygodny stolik, dzięki czemu możesz cieszyć się relaksem i zabawą w towarzystwie znajomych lub rodziny.

Jako największa wypożyczalnia na wybrzeżu, gwarantujemy Ci doskonałą jakość obsługi oraz sprzętu, który zapewni Ci niezapomniane doświadczenia na wodzie. Nasz elektryczny party boat jest ekologiczny i cichy, co sprawia, że możesz delektować się spokojem i urokami otaczającej przyrody bez żadnych zakłóceń.

Rejs motorówką do 5 os.

Zapraszamy na niezapomnianą przygodę na wodach Jeziora Jamno w Mielnie z naszą motorówką! Nasza wypożyczalnia oferuje rejsy motorówką dla maksymalnie 5 osób, a co najlepsze, nie potrzebujesz żadnych specjalnych uprawnień do prowadzenia jej. Nasza motorówka jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą cieszyć się wolnością pływania na wodzie bez zbędnego formalizmu.

Wynajmując naszą motorówkę, masz pewność, że paliwo jest wliczone w cenę. Dodatkowo, nasza motorówka posiada zamykaną kabinę oraz wygodny stolik, co sprawia, że możesz cieszyć się komfortem i prywatnością podczas rejsu.

5/5

Ich empfehle! Nette Bedienung. Unbeschreibliche Emotionen, mein Freund hat sich sehr über die Überraschung gefreut 🙂

Patrycja W

5/5

Da wir so nah am See waren, wollten wir alles ausprobieren. Häuser am Strand und in Bäumen bieten die Möglichkeit, einen Jetski zu mieten. Es war das erste Mal, dass ich so einen Roller gefahren bin. Es war toll. Ich empfehle, einen solchen Jetski zu mieten.

 

Anna W

5/5

Junge Leute im Service, voller Leichtigkeit, voll bekennend, sehr gute Ausstattung, gepflegt. Voll verdiente 5 Sterne

 

Radosław P