Skutery na wynajem

Odkryj magię spokojnych wód jeziora, delektując się luksusem prywatnej motorówki. Ta przygoda to idealny prezent dla siebie i kogoś bliskiego, zapewniający niezapomniane wspomnienia i chwile relaksu wśród natury. Podczas gdy łagodne fale kołyszą Waszą łódź, możecie zanurzyć się w ciszy i spokoju, obserwując zmieniające się kolory nieba. Dajcie się ponieść naturalnemu pięknu, które otaczają Was z każdej strony, odkrywając ukryte zakątki jeziora, dostępne tylko dla wybranych. Ta podróż oferuje unikalną perspektywę na przyrodę i pozwala na głębsze połączenie z otaczającym Was światem, czyniąc każdą chwilę niepowtarzalnym doświadczeniem.

Rejs motorówką dla dwojga ze skipperem
1 h - 600 zł
2 h - 1150 zł
Rejs motorówką dla dwojga ze skipperem na zachód słońca
1 h - 650 zł
Romantyczny rejs motorówką ze skipperem z dodatkami
1h - 1100 zł
2 h - 1650 zł

Dodatkowo w cenie:
– 3 balony w kształcie serc z helem
– bukiet czerwonych róż w formie flowerbox
– butelka prosecco 0,75l
– deska regionalnych serów

Zaręczyny VIP podczas romantycznego rejsu motorówką z poczęstunkiem i prosecco ze skipperem
1 h - 1800 zł
2 h - 2350 zł

Dodatkowo w cenie:
– 6 balonów w kształcie serc z helem
– bukiet z 50 czerwonych róż
– butelka prosecco 0,75l
– deska regionalnych serów

Wynajem luksusowej motorówki

Profesjonalne nagłośnienie

Wejście po czerwonym dywanie

Powitalny kieliszek lub butelkę prosecco

Bukiet czerwonych róż

Balony w kształcie serc wypełnionych helem

Deska regionalnych serów

Romantyczne chwile

Urodziny

Zaręczyny

Rocznicę

Rejs elektryczną motorówką dla dwojga ze skipperem na zachód słońca

Skorzystaj z wyjątkowej przygody na wodach podczas magicznego rejsu na zachód słońca. To doskonała okazja dla zakochanych, by cieszyć się chwilami w otoczeniu pięknej natury. Podziwiajcie malowniczy krajobraz, gdy słońce barwi niebo i wodę w ciepłe kolory wieczoru. To czas tylko dla Was, pełen spokoju i bliskości. Zapewniamy komfort i relaks, byście mogli skupić się na sobie. Idealne na świętowanie miłości, rocznicy lub spędzenie wyjątkowego wieczoru razem. Pozwólcie sobie na chwilę spokoju i zapamiętajcie te niezwykłe momenty. Zapraszamy na pokład naszej motorówki, by razem odkryć piękno zachodzącego słońca nad jeziorem w Mielnie. Wspomnienia z tego wyjątkowego wieczoru pozostaną w Waszych sercach na zawsze.

Rejs elektryczną motorówką dla dwojga ze skipperem na zachód słońca

Zaplanujcie wyjątkowy rejs na zachód słońca, by spędzić niezapomniane chwile na wodach w otoczeniu przyrody. To idealna okazja dla zakochanych, by delektować się wspólnymi momentami, podziwiając magiczne kolory wieczoru malujące niebo i wodę. Odkryjcie spokój i bliskość w czasie tylko dla Was dwojga. Zapewniamy relaks i wygodę, abyście mogli skupić się na sobie i cieszyć się każdą chwilą. To doskonała okazja na świętowanie miłości, rocznicy lub po prostu wyjątkowego wieczoru we dwoje. Przyłączcie się do naszej motorówki i doświadczcie uroku zachodzącego słońca nad jeziorem w Mielnie. Wspólne wspomnienia z tego niezwykłego wieczoru pozostaną w Waszych sercach na zawsze. Rezerwujcie już teraz!

Rejs elektryczną motorówką dla dwojga ze skipperem na zachód słońca

Zapraszamy na niezapomniany rejs po jeziorze w Mielnie, który uczyni Wasz dzień wyjątkowym i pełnym romantycznych wspomnień. To doskonała propozycja dla zakochanych pragnących spędzić czas we dwoje w otoczeniu natury i wody. Na naszej cichej, elektrycznej motorówce odkryjecie uroki jeziora, ciesząc się wspólnymi chwilami. W ramach oferty przygotujemy dla Was trzy balony w kształcie serc, dodając niepowtarzalnego uroku Waszemu spotkaniu. Na pokładzie znajdziecie także elegancki flowerbox z kwiatami, będący pięknym upominkiem i uświetniającym tę wyjątkową okazję. Wzniesiecie toast za Waszą miłość butelką prosecco (0,75l), dodając błysku każdej rozmowie. Aby umilić Wam podróż, przygotowaliśmy deskę serów, idealną do degustacji podczas spokojnego rejsu po jeziorze. Ten rejs to nie tylko okazja do świętowania miłości, ale także moment odpoczynku od codziennego zgiełku, w intymnej atmosferze tylko dla Was dwojga. Pozwólcie sobie na chwilę relaksu i bliskości, a my zadbanie o każdy szczegół. Dołączcie do nas, aby stworzyć wspomnienia, które będącie wspominać przez lata. Czekamy na Was, abyśmy mogli razem uczynić ten dzień niezapomnianym.

5/5

Ich empfehle! Nette Bedienung. Unbeschreibliche Emotionen, mein Freund hat sich sehr über die Überraschung gefreut 🙂

Patrycja W

5/5

Da wir so nah am See waren, wollten wir alles ausprobieren. Häuser am Strand und in Bäumen bieten die Möglichkeit, einen Jetski zu mieten. Es war das erste Mal, dass ich so einen Roller gefahren bin. Es war toll. Ich empfehle, einen solchen Jetski zu mieten.

 

Anna W

5/5

Junge Leute im Service, voller Leichtigkeit, voll bekennend, sehr gute Ausstattung, gepflegt. Voll verdiente 5 Sterne

 

Radosław P