Skutery na wynajem

Witaj w Magicznej Krainie Piana Party Family! Szukasz niezapomnianej zabawy dla całej rodziny nad polskim morzem? To miejsce jest dla Ciebie! Codziennie o godzinie 17:00 zapraszamy na nasze wyjątkowe rejsy, które trwają godzinę i gwarantują mnóstwo radości i rozrywki.

W okresie od lipca do sierpnia czekają na Was niezapomniane przygody na wodach jeziora Jamno w Mielnie. Nasze rejsy to doskonała okazja, by spędzić czas z najbliższymi, delektując się pięknymi widokami i ciesząc się wspólną zabawą.

Atrakcje na pokładzie gwarantują uśmiech na twarzach zarówno najmłodszych, jak i tych trochę starszych. Zapewniamy pełną rodziną rozrywkę, która obejmuje nie tylko zabawy w pianie, ale także mnóstwo zabawy i muzyki.

Nie zwlekaj! Dołącz do naszej rodziny na pokładzie i stwórzcie wspólne, niezapomniane chwile! Zarezerwuj już dziś swoje miejsce na jednym z naszych rejsów Piana Party Family!

Piana party FAMILY (każdego dnia o godzinie 17:00 - rejs trwa 1h)
Dzieci do 3 roku życia - 0 zł
Dzieci 4 - 12 lat - 40 zł
Dzieci od 13. lat i dorosłi - 50 zł
Grupa min. 20 osób - 20 % rabatu
5/5

Ich empfehle! Nette Bedienung. Unbeschreibliche Emotionen, mein Freund hat sich sehr über die Überraschung gefreut 🙂

Patrycja W

5/5

Da wir so nah am See waren, wollten wir alles ausprobieren. Häuser am Strand und in Bäumen bieten die Möglichkeit, einen Jetski zu mieten. Es war das erste Mal, dass ich so einen Roller gefahren bin. Es war toll. Ich empfehle, einen solchen Jetski zu mieten.

 

Anna W

5/5

Junge Leute im Service, voller Leichtigkeit, voll bekennend, sehr gute Ausstattung, gepflegt. Voll verdiente 5 Sterne

 

Radosław P