Skutery na wynajem

Witaj na pokładzie Piana Party 18+ – polskiej Ibizy na jeziorze Jamno w Mielnie! Szukasz idealnego pomysłu na niezapomniane wieczory w towarzystwie grupy przyjaciół? To miejsce jest dla Ciebie! Codzienne rejsy o godzinie 19:00 to doskonała okazja, by przeżyć prawdziwą imprezową przygodę od lipca do sierpnia.

Nasze 2 – 2,5 godzinne rejsy to gwarancja niezapomnianej zabawy przy dobrej muzyce i wspaniałej atmosferze. Na pokładzie naszego statku znajdziesz bar, gdzie serwowane są napoje, abyście mogli cieszyć się chwilą w towarzystwie swoich najlepszych znajomych.

To idealna atrakcja nie tylko dla grup znajomych, ale także dla organizujących wieczory panięńskie i kawalerskie. Przygotujcie się na niezapomniane chwile pełne śmiechu, tańca i wspólnych emocji!

Dołącz do nas na pokładzie Piana Party 18+ i poczuj klimat polskiej Ibizy! Zarezerwuj już dziś swoje miejsce i zaplanujcie razem niezapomnianą imprezę!

Piana party 18+ (od czwartku do soboty od godz. 19:00 - rejs trwa 2 - 2,5)
Dorośli - 99 zł
Grupa min. 20 osób - 20 % rabatu

Galeria

5/5

Ich empfehle! Nette Bedienung. Unbeschreibliche Emotionen, mein Freund hat sich sehr über die Überraschung gefreut 🙂

Patrycja W

5/5

Da wir so nah am See waren, wollten wir alles ausprobieren. Häuser am Strand und in Bäumen bieten die Möglichkeit, einen Jetski zu mieten. Es war das erste Mal, dass ich so einen Roller gefahren bin. Es war toll. Ich empfehle, einen solchen Jetski zu mieten.

 

Anna W

5/5

Junge Leute im Service, voller Leichtigkeit, voll bekennend, sehr gute Ausstattung, gepflegt. Voll verdiente 5 Sterne

 

Radosław P