Nasza oferta!

SKUTERY WODNE MIELNO

Wakacje nad Bałtykiem to doskonała okazja do tego, by skorzystać z wielu fantastycznych atrakcji wodnych, które gwarantują niezapomniane wrażenia i sporą dawkę adrenaliny. Chcesz poczuć się kapitanem własnego okrętu  i przekonać się, jak wygląda prawdziwy rejs motorówką? Zapraszamy do Mielna-Unieście, gdzie czekać na Ciebie będzie nasza wypożyczalnia skuterów wodnych, motorówek oraz bananów wodnych. W ofercie przygotowaliśmy m.in. wynajem łodzi motorowej RiB (Rigid Inflatable Boat), czyli łodzi pontonowej ze sztywnym dnem, inaczej nazywanej także twardą łodzią pneumatyczną.

Czym wyróżnia się nasza łódź motorowa RiB? Otóż jej głównym atutem jest spora moc silnika, dzięki czemu jest w stanie osiągać duże prędkości podczas przejażdżki, sięgające nawet 55 km/h. Co ważne, pasażerowie nie muszą tu obawiać się o własne bezpieczeństwo – specyficzna konstrukcja łodzi motorowych RiB sprawia, że są one niezwykle bezpieczne i świetnie radzą sobie nawet w sytuacji, gdy zastaną nas trudne warunki pogodowe. Jeżeli przebywasz nad morzem lub jeziorem, to możesz często oglądać je podczas akcji ratunkowych lub podczas uprawiania wielu sportów wodnych, takich jak m.in. wakeboarding lub narciarstwo wodne. My zachęcamy Cię do wynajmu łodzi motorowej RiB w celach rekreacyjnych, by wraz z bliskimi spędzić niezapomniane chwile na wodzie, pod czujnym okiem instruktora. Koszt wynajmu łodzi motorowej RiB

Rejsy łodzią motorową RiB nie należą do najtańszych atrakcji, jednak wrażenia, jakie gwarantujemy podczas przejażdżki, są znacznie cenniejsze i co najważniejsze – pozostają z nami na zawsze! Koszt wynajmu łodzi motorowej RiB dla maksymalnie czterech osób zależny jest od długości rejsu – za 30-minutową atrakcję zapłacimy 200 zł, natomiast godzinny rejs kosztować będzie 300 zł. W cenę wliczone jest paliwo, które powinno wystarczyć na całą przejażdżkę, jak również wypożyczenie akcesoriów ochronnych, takich jak kamizelki ratunkowe, pianki i kaski dla wszystkich uczestników. Dodatkowo, podczas wynajmu łodzi motorowej RiB  uczestnicy są zobowiązani do opłacenia gotówką kaucji zwrotnej w wysokości 500 zł.

Jak wygląda wynajem łodzi motorowej RiB w naszej wypożyczalni?

Z myślą o naszych klientach wprowadziliśmy opcję rezerwacji online, dzięki czemu wynajem łodzi motorowej RiB przebiega szybko i bezproblemowo. Wystarczy wejść na naszą stronę internetową i wybrać opcję wynajmu pontonu RiB, a następnie uzupełnić wszystkie informacje, które są niezbędne do dokonania rezerwacji, czyli: liczbę osób, które będą uczestniczyć podczas rejsu oraz pożądany termin rezerwacji motorówki. System wskaże nam wówczas godziny dostępności sprzętu i możliwości wynajmu łodzi motorowej RiB.

W podsumowaniu rezerwacji otrzymasz informację o ostatecznej cenie, a następnie o sposobach płatności.  Na koniec wystarczy już tylko wypełnić formularz z danymi osobowymi i opłacić wynajem łodzi motorowej RiB. Gotowe – czeka Cię niezapomniana zabawa nad naszym malowniczym jeziorem Jamno!Galeria

5/5

Polecam! Przemiła obsługa. Emocje nie do opisania, mój chłopak był bardzo zadowolony z niespodzianki 🙂

Patrycja W

5/5

Będąc tak blisko jeziora chcieliśmy spróbować wszystkiego. Domki na plaży i w drzewach dają możliwość wypożyczenia skuterów wodnych. Pierwszy raz jeździłam takim skuterem. Było wspaniale. Polecam wypożyczenia takiego skutera wodnego.

Anna W

5/5

Młodzi ludzie na obsłudze, pełen luz, pełna profeska, sprzęt bardzo dobry, zadbany. W pełni zasłużone 5 gwiazdek

Radosław P