Nasza oferta!

SKUTERY WODNE MIELNO

Jeśli wybierasz się nad polskie morze i nie chcesz całego dnia spędzać tylko na wylegiwaniu się na plaży, koniecznie skorzystaj z atrakcji, jakie przygotowaliśmy dla Ciebie w naszej wypożyczalni. Proponujemy Ci m.in. hit ostatnich sezonów – przejażdżkę na bananie w Mielnie-Unieście, po naszym pięknym jeziorze Jamno! To świetna zabawa, podczas której nie tylko spędzisz fantastycznie czas z rodziną lub znajomymi, ale także poczujesz dreszczyk emocji i potężny przypływ adrenaliny. Gotowi na chwile pełne wrażeń?

Nasze banany wodne w Mielnie posiadają cztery miejsca siedzące, dzięki czemu z jednej atrakcji może skorzystać kilka osób jednocześnie. Jest to zatem doskonały pomysł na zabawę z rodziną lub przyjaciółmi podczas wspólnego wyjazdu nad morze. Banan wodny przymocowany jest do motorówki, która ciągnie go za sobą i płynie lekkim slalomem, tworząc tym samym fale na wodzie. Zabawa na jeziorze ma jednak ten atut w porównaniu do morza, że fale nie są aż tak wysokie, przez jest bezpieczniej. Podczas przejażdżki po falach banan wybija uczestników zabawy do góry, dostarczając im niesamowitych emocji.Mielno banan wodny
iIe kosztuje przejażdżka?

Koszt wodnych zabaw na bananie wynosi 30 zł od osoby. Cała przejażdżka trwa około 10 minut i chociaż dla wielu osób zdaje się być to dosyć krótkim czasem, to gwarantujemy, że tyle wystarczy, by porządnie się zmęczyć i chcieć wypocząć na lądzie. W koszt przejażdżki na bananie w Mielnie wliczone jest także paliwo niezbędne dla pracy motorówki, która ciągnie banana wodnego, jak również wypożyczenie kamizelek ratunkowych, pianek oraz kasków.

Warto pamiętać, że kamizelki ratunkowe są niezbędne podczas przejazdu bananem wodnym w Mielnie ze względu na fakt, że podczas wyskoku możesz wpaść do wody. Kamizelka ma zatem na celu pomóc w utrzymaniu się na powierzchni zarówno osobom, które potrafią pływać, jak również tym, które nie pływają.Gdzie znajdziesz nasze banany wodne w Mielnie?

Przejażdżka na bananie w Mielnie to jedna z głównych atrakcji, które czekają na naszych gości w dwóch ośrodkach wypoczynkowych: HT Houseboats oraz Herbals&SPA, zlokalizowanych w spokojnej, cichej dzielnicy Mielno-Unieście, nad malowniczym jeziorem Jamno. Wybierając się w nasze strony, warto skorzystać nie tylko z atrakcji wodnych takich jak wynajem skutera wodnego, łodzi motorowej, czy też banana wodnego, ale także zarezerwować jeden z naszych luksusowych domków o niecodziennym położeniu – na wodzie, na plaży (przy samym jeziorze Jamno), czy też w drzewach. Wszystkie domki są w pełni wyposażone i przystosowane do wypoczynku całorocznego.

Z atrakcji wodnych, które oferujemy, mogą skorzystać nie tylko nasi goście, ale także każdy, kto lubi aktywny wypoczynek i chce w ciekawy sposób spędzić czas z bliskimi. Po przejażdżce na bananie w Mielnie zapraszamy do spróbowania naszych specjałów przyrządzanych w restauracji położonej na terenie obiektu, jak również wspólnych zabaw z dziećmi na zagospodarowanym terenie wypoczynkowym z nowoczesnym placem zabaw. Zapraszamy na wodne szaleństwo w Unieściu!Galeria

5/5

Polecam! Przemiła obsługa. Emocje nie do opisania, mój chłopak był bardzo zadowolony z niespodzianki 🙂

Patrycja W

5/5

Będąc tak blisko jeziora chcieliśmy spróbować wszystkiego. Domki na plaży i w drzewach dają możliwość wypożyczenia skuterów wodnych. Pierwszy raz jeździłam takim skuterem. Było wspaniale. Polecam wypożyczenia takiego skutera wodnego.

Anna W

5/5

Młodzi ludzie na obsłudze, pełen luz, pełna profeska, sprzęt bardzo dobry, zadbany. W pełni zasłużone 5 gwiazdek

Radosław P